Nová Multistrada je tady!

5.11. 2020

Ducati Multistrada V4 je konečně na cestě

Nová Multistrada V4 je dlouho očekávanou novinkou. Kvůli pandemii byla univerzální motorka představena pomocí videoprezentace, která trvala téměř půl hodiny. Ač se od svých předchůdců tolik neliší, přináší sebou řadu novinek a mnoho detailů, kterých si na první pohled snad ani nevšimneme. Přesto výrazně posouvají tento stroj kupředu. 

Univerzál každým coulem

Ať už si vyberete jízdu po kterékoliv silnici, po asfaltu či šotolině, zvolíte rychlé zatáčky nebo pomalé ploužení krajinou, budete se cítit vždy v pohodě. Především zažijete potěšení a naprostou kontrolu nad svým strojem.

Čtvrtá generace Multistrady

Nová generace Multistrady je ještě více univerzální a hlavně jednodušší než kdy předtím. Čtyři dokonale vyvážené charaktery motocyklu - Sport, Travel, Enduro, Urban. To vše představuje nová Multistrada V4. Užijte si dynamickou a zábavnou jízdu za všech okolností.

3 modelové řady

Nová Ducati Multistrada V4 bude nabízena ve třech modelových řadách. Doplňovat je budou čtyři volitelné balíčky.

Základním modelem bude Ducati Multistrada V4. V její výbavě najdete 5” LCD panel bez navigace, brzdy Brembo M50, 320 mm kotouče. V základu najdete také mechanicky plně nastavitelný podvozek. Výhodou je také výškově nastavitelné plexisklo, které se nabízí v nižší verzi enduro nebo vyšší touring. 

Lépe vybavený model se jmenuje Ducati Multistrada V4S. Oproti základnímu modelu je vybaven semiaktivním podvozkem s algorytmem Skyhook. Brzdy nabídne Brembo Stylema společně s 330 mm předními kotouči. Další bonusem oproti základu je obousměrný řadící quickshifter.

Posledním zástupcem v nabídce je Ducati Multistrada V4 Sport. Oproti svým kolegům je bohatší o balíček Performance a nabídne také speciální zbarvení. Výbavou je podobný modelu V4S, navíc je přidána koncovka Akrapovič a přední blatník z karbonu.

4 balíčky výbavy navíc

Pro milovníky nekonečně dlouhých cest je vhodný Cestovní balíček. Ten obsahuje boční kufry, příjemně vyhřívané rukojeti i obě sedadla. Navíc dostane motorka i centrální stojan.

Pokud zvolíte Travel&Radar balíček, pak dostanete kromě všeho, co je zahrnuto v Cestovním balíčku i radarový systém vpředu a vzadu. Radary sebou přináší adaptivní automat, brzdového asistenta i kontrolu mrtvého bodu.

Balíček Performance obsahuje, jak už je uvedeno u modelu Sport, karbonový přední blatník a koncovku Akrapovič.

Pro opravdové milovníky Multistrady je však připravený balíček Full, který nabídne naprosto vše. Cestovní balíček, radary i sportovní úprava. Verze Full představuje opravdu plnou výbavu.

Již brzy v G4R

Pro novou Ducati Multistrada V4 si již brzy můžete přijít k nám do G4R. Vynikající stroj za všech okolností a ideální parťák pro ty, kteří mají rádi různorodé cesty bez kompromisů.

MOTORKY